Сьогодні - День працівників соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 14:44

Шановні працівники соціальної сфери Степанівської сільської ради!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке є

свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту в сучасному світі.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Сьогодні і щодня дякуємо вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

З повагою Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади