Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян у Степанівській сільській раді за І півріччя 2021 року

Дата: 05.07.2021 11:05

За І півріччя 2021 року до Степанівської сільської ради надійшло 644 звернень. Всі звернення індивідуальні і первинні. Поштою надійшло 562 звернення, та 77 звернень були усними на особистому прийомі. Більша частина звернень на особистому прийомі стосується соціальних питань – 60 звернення.

До сільської ради не надходило анонімних звернень.

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян  644, з них:

- питання аграрної політики і земельних відносин – 511 (79,4 %);

- питання соціального захисту – 112 (17,4%);

- комунального господарства – 9 (1.4%);

- питання житлового господарства – 8 (1,2%);

- забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свободи громадян 1 (0,1%);

- сім`ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту 3(0,5%).

Більша кількість звернень громадян розглядається на засіданнях сесії сільської ради за участю депутатів сільської ради (земельні питання) та на засіданнях виконавчого комітету (надання матеріальної допомоги).

Мешканці сіл звертаються з проханням визнати право власності на житлові будинки та господарські споруди, з питань земельних відносин, благоустрою, по питанням виготовлення державних актів на земельні ділянки, приватизації земельних ділянок, індивідуального землекористування і присадибного господарства, та найбільша кількість звернень про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00га, та звернення з питань соціального захисту та надання матеріальної допомоги.

За аналізований період за результатами розгляду:

- вирішено позитивно 290 (45%);

- дано роз’яснення 349 (54,2%);

- повернуто авторові 2(0,3%) у зв’язку з ненадання необхідних документів;

- відмовлено у задоволенні -3 (0,5%)

Повторних звернень не надходило.

В Степанівській сільській раді працює гаряча лінія і телефон довіри (048-53)2-52-43.

Особистий прийом громадян Степанівським сільським головою та посадовими особами проходить згідно графіків особистого прийому, які висвітлено на стенді  особистого прийому громадян та на веб-сайті.

Фактів порушень посадовими особами положень Закону України «Про звернення громадян» не виявлено.

Головний спеціаліст

по зверненню громадян                                                         Олександра ГОНЧАР