Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості за переговорною процедурою закупівлі по предмету: Трактори (Трактор BELARUS – МТЗ 892 або «еквівалент» з причепом

Дата: 24.11.2021 10:01

Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 16700000-2 – Трактори (Трактор BELARUS – МТЗ 892 або «еквівалент» з  причепом). Ідентифікаційний номер в електронній системі закупівельUA-2021-11-24-001278-a  на очікувану вартість -  810000.00 грн.