6 грудня - День Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 08:36

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, наші мужні захисники!

Вітаємо вас із Днем Збройних сил України! Це свято  – данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Це свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Віримо в те, що Українська армія завжди залишатиметься національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Щиро бажаємо миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! Дякуємо вам за мирне небо!

Слава Україні!

З повагою Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади