31 рік на ринку праці: послуги Одеської обласної служби зайнятості отримали 1 млн 950 тисяч осіб

Дата: 20.12.2021 09:28

21 грудня державна служба зайнятості відзначає 31-річчя з дня створення. За цей час послугами Одеської обласної служби зайнятості скористались 1 млн 950 тисяч осіб.

З  них,

• 700 тисяч – були працевлаштовані;

• 15,5 тисячі отримали допомогу по безробіттю та відкрили власну справу;

• 173,6 тисячі безробітних пройшли професійне навчання;

• 280 тисяч осіб брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Також, клієнти служби зайнятості отримували профінформаційні та консультаційні послуги.

За 31 рік до Одеської обласної служби зайнятості звернулось 136.6 тисячі роботодавців, які надали 754 тисячі вакансій.

На сьогодні послуги в службі зайнятості для шукачів роботи та роботодавців впроваджено низку електронних сервісів, якими можна скористатися, не виходячи з дому. На вебсторінці Одеського обласного центру зайнятості є вільний доступ до бази вакансій України, електронна черга для безробітних, електронні кабінети для роботодавців (17,4 тисячі користувачів) та шукачів роботи (26,8 тисячі користувачів), платформи з профорієнтації.