Протипожежні заходи у закладах освіти Степанівської громади

Дата: 21.12.2021 09:33

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Степанівської сільської ради є проведення протипожежних заходів у закладах освіти. Протягом вересня-грудня 2021 року на такі цілі були виділені кошти та виконані роботи на суму 777,580 тис.грн. Оброблені засобами вогнезахисту дерев’яні елементи горищних покриттів у Павлівській ЗОШ І ступеня, Степанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гаївській філії «Початкова школа-ЗДО» та у двох корпусах Марківської філії Яковлівського ОЗЗСО на суму 175,243 тис. грн. Встановлено та підключено протипожежну сигналізацію у Павлівській, Степанівській загальноосвітніх школах та у двох корпусах Марківської філії на суму 413,305 тис. грн. Встановлені системи блискавкозахисту на будівлі Павлівської ЗОШ та двох будівлях Марківської філії на суму 149,032 грн. Закуплені вогнегасники ВП-5 для всіх шкільних закладів на суму 40,000 тис. грн.