Підготовка до сесії сільської ради: працюють профільні комісії

Дата: 21.12.2021 14:45

Триває підготовка до останньої в цьому році сесії сільської ради. Найважливіше питання на порядку денному - бюджет-2022. Саме від правильного розподілу сільського бюджету залежить благополуччя громади, тож сільський голова Наталія Бараненко, її заступник Ольга Колодєєва разом з депутатським корпусом найбільше уваги наразі приділяють саме плануванню бюджету. Це питання було детально обговорене на засіданні постійної комісії сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії - Андрій Осадець).

Фото без описуФото без опису

Також в рамках підготовки до чергової сесії відбулось вже друге засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова - Геннадій Келлер).

Засідання чергової, останньої в поточному році, сесії сільської ради заплановане на 22 грудня.

Фото без описуФото без опису