Будьте пильними в питаннях безпеки!

Дата: 30.12.2021 13:09

Напередодні Різдва і новорічних свят СБУ закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки. У цей період традиційно посилюється негативна пропаганда, інформаційні вкиди та зростає вірогідність провокацій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

Служба безпеки України системно протидіє проявам гібридної агресії та диверсійно-терористичним загрозам, однак, разом ми зробимо більше.

Телефон гарячої лінії управління СБУ в Одеській області 048-725-33-23.

Якщо ви:

- виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях;

- побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів або на відкритій місцевості;

- маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;

- помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей,

невідкладно повідомте СБУ!

Також повідомляємо телефони:

- головного управління Національної поліції в Одеській області: 102, 048-779-40-61;

- відповідальних чергових Одеської облдержадміністрації: 048-722-09-85, 048-722-67-35, 048-718-95-82.

Інформація, отримана за телефоном довіри, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.