Шановні мешканці ВЕЛИКОЇ Степанівської громади!

Дата: 06.01.2022 17:28

Тепло і сердечно вітаємо вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення заповітних мрій та помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

У різдвяний вечір немає місця, кращого за рідний дім. Ми збираємося тісним дружнім колом з близькими та друзями, вітаємо одне одного і бажаємо добра та злагоди!
Хай Різдво Христове наповнить ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.
Щасливих вам і радісних різдвяних свят!
З повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громадиФото без опису