УВАГА! ГРИП ПТИЦІ!

Дата: 20.01.2022 14:33

Суттєво ускладнилася епізоотична ситуація з грипу птиці в кранах Європейського Союзу – протягом грудня 2021 року в країнах Європи зареєстровано ряд випадків захворюваності на високопатогенний грип птиці.

З метою забезпечення стабільного епізоотичного стану та недопущення занесення збудника грипу птиці на територію Степанівської сільської територіальної громади необхідно приділити особливу увагу:

1. недопущенню контакту домашньої птиці дикими птахами;
  2. недопущенню доступу домашньої птиці до відкритих водойм;
  3. недопущенню використання води для напування птиці з відкритих водойм;
  4. обов’язковому дотриманню Ветеринарно-санітарних вимог утримання птиці в особистих селянських господарствах (додається), затверджених наказом Державного департаменту ветеринарної медицини України від 19.12.2006 р.  № 100.

Ветеринарно-санітарні вимоги утримання птиці в особистих селянських господарствах