ОТРИМАТИ ЩЕПЛЕННЯ ВАКЦИНОЮ COMINARTY ВІД PFIZER МОЖУТЬ ВСІ ДІТИ ВІД 12 РОКІВ

Дата: 27.01.2022 12:59

Нещодавно МОЗ спростило доступ підлітків до вакцинації проти COVID-19. Отримати щеплення вакциною Cominarty від Pfizer можуть всі діти від 12 років. Це потрібно для того, щоб захисти дітей від коронавірусної хвороби, оскільки наразі спостерігається підвищення захворюваності серед дітей.

Загалом, за весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 237 830 дітей. Найбільше підтверджених випадків захворювання серед дітей виявлено у віковій групі 10–14 років – понад 40%. Ще 26% припадають на категорію 15–17 років.

На стаціонарному лікуванні станом на 24 січня перебуває 1 120 дітей. Таким чином, наразі вже зайнято понад 30% ліжок, виділених для лікування неповнолітніх пацієнтів із COVID-19.

Окрім вакцинації, батькам варто врахувати кілька простих порад, щоб зменшити ризик інфікування дітей.