До уваги мешканців Степанівської громади!

Дата: 02.02.2022 10:06

З метою проведення громадських слухань, КП «Степанівське» інформує про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів та інших платних послуг для юридичних та фізичних осіб.

На засіданні виконавчого комітету Степанівської сільської ради було погоджено наступні тарифи:

Послуги вивозу твердих побутових відходів трактором МТЗ з причепом:

- для фізичних осіб  (на 1 особу):

1. Вартість роботи трактора за 1 м/година (4 м3) = 511,00 грн.

2. Норми витрат ТПВ  на 1 особу складає 1,543 м3/рік*

3. Вартість послуг ТПВ на 1 особу складає (511,00/4м3*1,543) = 197,12 грн /рік / 12м=  17,0 грн/міс.

- для юридичних осіб за 1 м3:

1. Вартість роботи трактора за 1 м/година (4 м3) = 584,00 грн.

2. Вартість послуг ТПВ за 1 м3  для юридичних осіб складає (584,00/4м3*1м3) = 146,00 грн.

На вказані тарифи встановлені пільги від 50 % до 100 % для основних категорій пільговиків, які відповідно до діючого законодавства України мають право на знижку на плату за житлово-комунальні послуги.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань приймаються до 18 лютого 2022 року за адресою: с. Степанівка, вул. Дружби, 27.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), яка їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Крім того, доводимо до відома тарифи на надання платних послуг:

- послуги трактора МТЗ з причепом за 1 мото/год. роботи для населення – 511,00 грн, для юридичних осіб – 584,00 грн.

- послуги екскаватора JCB 3СХ Sitemaster за 1 мото/год. роботи, для населення – 632,00 грн, для юридичних осіб – 722,0 грн.

КП «Степанівське»