Нарада з аграріями

Дата: 04.08.2022 10:02

На прохання аграріїв Степанівської громади голова сільської ради Наталія Бараненко провела нараду з представниками сільськогосподарської галузі. На робочій зустрічі вирішувалось питання орендної плати, аграріями були озвучені проблеми, які виникли у зв’язку з війною, тощо.
Обговоривши ряд проблемних питань агросектору та ознайомившись із планами на найближчу перспективу, Наталія Вікторівна зазначила, що завдяки непростій праці аграріїв сьогодні у нашій громаді, в регіоні та в країні загалом є гарантія продовольчої безпеки. З перших днів війни фермери та підприємці Степанівської громади допомагають у різних питаннях, не зважаючи на всі ті негаразди, які спіткали їх. У такій тісній співпраці ми разом наближаємо нашу спільну Перемогу над рашистським загарбником.