Степанівська громада готується до нового навчального року

Дата: 08.08.2022 13:21

Підготовка закладів освіти до нового навчального року на території Степанівської сільської громади здійснюється відповідно до розпорядження Одеської військової адміністрації, вживаються відповідні заходи з посилення безпеки, адже цього вимагають жорсткі умови воєнного часу. Процес знаходиться на контролі у сільського голови Наталії Бараненко.

- Ми готуємось до дуже непростого навчального року. Робимо все, щоб посили безпеку всіх учасників навчального процесу, обладнуємо найпростіші укриття, напрацьовуємо правильний алгоритм дій. Вже пройшли попередні опитування серед батьків щодо форми навчання, яку вони обиратимуть для своїх дітей. Всі розуміємо, що головне на сьогоднішній день – безпека, над чим і працюємо, - зазначила під час візиту до одного з навчальних закладів Наталія Вікторівна.

(Фото з інтернет-джерел)