З робочим візитом до Степанівської громади завітав голова районної військової адміністрації

Дата: 19.08.2022 17:44

З робочим візитом у Степанівській сільській раді побував голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько. Мета поїздки - моніторинг готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного часу. Обговоривши поточні питання із сільським головою Наталією Бараненко, Сергій Миколайович поспілкувався із освітянами Степанівської громади, представниками батьківських комітетів. Всі учасники зустрічі дійшли згоди, що навчальний рік у школах громади має розпочатися із дистанційної форми навчання, яка на сьогоднішній день, в умовах збройної агресії російської федерації, є безпечнішою.