Чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Дата: 22.08.2022 09:41

На черговому засіданні виконавчого комітету Степанівської сільської ради, яке відбулось під керівництвом сільського голови Наталії Бараненко, було розглянуто близько двадцяти питань життєдіяльності громади.
Зокрема, членами виконкому було проголосовано за внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради від 22 грудня 2021 року №857-VІІІ «Про сільський бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2022 рік», за виділення матеріальної допомоги мешканцям громади тощо. Зазначимо, що більшість питань, які були опрацьовані та проголосовані членами виконкому, стосувались соціальної сфери.