З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 09:06

Шановні мешканці Степанівської громади! Сьогодні, 23 серпня, ми відзначаємо День Державного Прапора України. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету і єдності нації, уособлення її могутності. У всі часи повага до державного прапора - це повага до свого народу, його коріння і традицій.

Синьо-жовтий прапор України - це наш дух, честь і наша слава. З ним ми домоглися незалежності та відновили власну державу. Під його кольорами ми сьогодні воюємо за свою Батьківщину, показуємо всьому світові, що ми єдині у боротьбі за свободу і незалежність.

Упевнена, що, дивлячись на полотнище синьо-жовтого прапора, кожен українець, як житель великої країни, відчуває гордість за свій великий народ. І точно знаємо, що вже скоро замайоріє наш стяг над усією територією вільної України - у кожному місті, селі, у кожній громаді.

Давайте берегти наш прапор як важливу національну святиню! Давайте берегти Україну і разом наближати нашу Перемогу!

Щиро, з повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО