Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Дата: 22.08.2022 19:14

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, разом з колегами, взяла участь у селекторній нараді, яку в онлайн-форматі проводив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко. Було розглянуто багато актуальних питань, зокрема і щодо посилення заходів безпеки у дні державних свят – 23 та 24 серпня.

Зазначимо, що змін у часі та терміні дії комендантської години у найближчий період на території Одеси та Одеської області не відбудеться. Проте Одеська обласна військова адміністрація закликає усіх, цього тижня бути особливо пильними: дотримуватися заходів безпеки і за сигналу повітряної тривоги одразу йти в укриття.

Нагадуємо, що комендантська година на території Одеси і Одеської області діє з 23:00 до 5:00.