З Днем Незалежності, Україно! Зі святом, Батьківщино!
Шановна ВЕЛИКА Степанівська громадо! Сердечно вітаємо вас із визначним національним святом – Днем Незалежності України!
Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Він символ неділимості та недоторканності земель України. На жаль, цього року ми зустрічаємо чергову річницю в умовах війни. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.
Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності зараз залежить від кожного з нас, від нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності! Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!
Дуже боляче розуміти, якою ціною сьогодні ми платимо за право бути незалежними. Ціною життів тисяч наших захисників та захисниць, мирних жителів, ціною скалічених доль українців. На жаль, у цій війні ми втратили і наших земляків: всією громадою в квітні провели в останню путь мешканця села Лучинське, 25-річного Максима Жолді; розділяли горе втрати разом з рідними Леоніда Фіжделюка та Євгена Пруднікова. Подвигом цих чоловіків, як тисяч українців, ми пишатимемось вічно, ми ніколи не забудемо їх безцінний вклад у наше мирне небо та нашу Перемогу.
А Перемога буде! Як відзначив Президент України, це наша спільна боротьба і буде наша спільна ПЕРЕМОГА! Віримо, впевнені, і дуже чекаємо цього дня!
Від щирого серця зичимо вам, шановні земляки, здоров’я міцного, миру, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про близьку Перемогу і краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.
Слава Україні! Слава Збройним силам України та кожному, хто бореться за незалежність нашої держави! Разом – до ПЕРЕМОГИ!
Щиро, з повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)