Як порівняти умови кредиту?

Дата: 27.08.2022 10:36

Перед тим, як оформлювати споживчий кредит, порівняйте пропозиції різних фінансових установ та оберіть для себе найкращий варіант.

Як порівняти умови кредиту?

Інформація про умови кредиту є в істотних умовах кредиту, які банки та фінансові компанії публікують на своїх сайтах.
 Істотні умови кредиту містять загальні умови надання фінансовою установою послуг кредитування, але не є пропозицією з надання послуг.
 Це означає, що запропоновані індивідуальні умови залежатимуть від результатів оцінки кредитоспроможності, проведеної на підставі отриманої від клієнта інформації та з інших джерел за наявності законних на це підстав.
 Індивідуальні умови кредиту надаються клієнту до укладення договору про споживчий кредит у формі паспорта споживчого кредиту.
  Паспорт кредиту – це документ, який містить основні умови кредиту, інформацію про реальну відсоткову ставку, порядок повернення кредиту, додаткові комісії та платежі.
  Паспорт кредиту та істотні умови кредиту банки роблять за одним форматом, щоб було зручно порівняти пропозиції різних банків та фінансових компаній.
 Також вся інформація про умови кредиту є в кредитному договорі.
 Якщо фінансова установа порушила ваші права, звертайся до Національного банку України. Як звернутися:

• написати до чат-боту “НБУ Контактний центр” в месенджерах (вайбері або телеграмі);

•  зателефонувати до контакт-центру – 0 800 505 240

•  заповнити онлайн-форму для звернень на сайті НБУ за посиланням http://surl.li/msgv

Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити