Дата: 30.08.2022 12:03

Відповідно до частини 2 статті 335 Цивільного кодексу України  Степанівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:

будівлі, до складу якої входять такі об’єкти:  адміністративна будівля площею 227,9 кв.м та господарські споруди: одна площею 12,0 кв.м, друга площею 40,8 кв.м та підвал площею 13,43 кв.м, розташованих за адресою: вул. Прикордонна, 43 А,  с. Лучинське, Степанівська сільська рада, Роздільнянський район, Одеська область.

Об’єкт поставлено на облік на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 30.08.2022 року № 2308459183, номер запису про взяття на облік - 19848.

Можливі власники зазначеного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до Степанівської сільської ради для зняття його з обліку як безхазяйного.