Увага! Конкурс!

Дата: 01.09.2022 12:22

Степанівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Степанівської ЗОШ I-III ступенів Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області.

Професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

-  наявність громадянства України;

-  наявність вищої педагогічної освіти, не нижче ступеня магістра;

-  вільне володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, а також володіти організаторськими  здібностями.

Особи, що виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копії документів про вищу педагогічну освіту, не нижче ступеня магістра, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка чи тимчасового посвідчення, для призовників – копію посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті.Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно свого досвіду роботи, професійної компетентності (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Конкурс складається з наступних етапів:

03 жовтня 2022 року конкурсна комісія перевіряє подані кандидатами документи на відповідність установленим законодавством вимогам, приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі кандидатів, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання. Перелік кандидатів, яких допущено до участі у конкурсному відборі, оприлюднюється на веб-сайті Степанівської сільської ради;

12 жовтня 2022 року кандидати, яких допущено до участі у конкурсному відборі, ознайомлюються  із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування;

19 жовтня 2022 року  проводиться тестування кандидатів на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, розв’язання ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Документи приймаються  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення, відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Степанівської сільської ради за адресою: с. Яковлівка, вул. Покровська, 114, відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Степанівської сільської ради.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 066-321-53-18 – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Степанівської сільської ради, уповноважена особа, що приймає документи - Наталія Іларіонівна Матраницька.