Чергова допомога від Степанівської громади

Дата: 07.09.2022 09:42

На звернення керівництва Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки нещодавно Степанівською сільською радою на безоплатній та безповоротній основі було передано спеціальну комп'ютерну техніку для наших військових. Зокрема, до переліку чергової підтримки від Степанівської громади, на загальну суму 86 тисяч 400 гривень, увійшли: по два ноутбуки, офісні додатки Microsoft Office Home and Business 2021, багатофункціональні пристрої HP Laserjet 135W та знищувач документів ShreMARK.

Сподіваємось, що дана техніка полегшить роботу спеціалістам нашого Центру, забезпечить якісне надання послуг населенню, що так важливо у воєнний час. Наша громада впевнена, що така допомога стане черговим вкладом у нашу спільну Перемогу , - зазначила під час передачі Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.