Звертайте увагу на схеми погашення кредитів

Дата: 18.09.2022 09:53

Схема погашення кредиту є важливою умовою кредитного договоруВід цієї умови залежить сума щомісячного платежу.

Які є типи погашення кредитів?

ласична схема погашення боргу передбачає нарахування відсотків на залишок тіла кредитуТому на початку терміну погашення кредиту розміри платежів вищіале поступово зменшуються з кожним новим періодомАнуїтетна схема передбачає погашення кредиту рівними частинами упродовж усього терміну погашення кредиту.

Особливість таких сплат у томущо на початку фінансова установа закладає у них здебільшого відсотки за користування кредитом і лише ближче до кінця строку - тіло кредитуТому у разі дострокового погашення кредиту клієнт фінансової установи має виплатити більшу частину тіла, оскільки відсотки «наперед» вже були погашені.

Кожна зі схем має свої переваги обирайте для себе варіант, який вам зручний.

Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-