Засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 26.09.2022 11:52

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко провела чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Членами комісії були розглянуті актуальні питання сьогодення Степанівської громади. Зокрема, щодо стану найпростіших укриттів для учнів загальноосвітніх шкіл у захисних спорудах цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації (при ракетних та артилерійських обстрілах), щодо заходів зі стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій на території Степанівської сільської територіальної громади тощо. З усіх обговорених питань були прийняті рішення та надані рекомендації відповідним структурам із зазначенням строку виконання.