На селекторній нараді

Дата: 28.09.2022 10:33

Відбулась селекторна нарада Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення в режимі відеозв’язку. Участь у нараді взяла і Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Присутніми були розглянуті питання щодо формування місцевих бюджетів Одеської області нa 2023 рік і урахуванням основних напрямків та пріоритетів проєкту Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік", соціального захисту внутрішньо перемішених осіб та інших категорій населення в умовах правового режиму воєнного стану, роботи закладів освіти області у 2022-2023 навчальному році у воєнних умовах тощо.

(За матеріалами Роздільнянської районної військової адміністрації)