Працювала виїзна комісія

Дата: 29.09.2022 15:31

На території Степанівської громади, в селі Павлівка, відбулось засідання виїзної спільної комісії спеціалістів регіональної філії  "Одеська залізниця" АТ "Українська залізниця та АТ "ДТЕК Одеські електромережі" щодо обстеження земельної ділянки та погодження відповідними організаціями проведення нової лінії електромережі до інфраструктурного об’єкту. В засіданні комісії участь взяли Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій сільської ради Ігор Романенко. За результатом роботи комісії було прийнято ряд важливих рішень.