Шановні працівники бібліотечної справи Степанівської громади!

Дата: 30.09.2022 10:38

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної та культурної спадщини, а їх працівники – лікарями людських душ.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток. Тож, шановні бібліотекарі, вітаючи вас із професійним святом, святом духовності, мудрості та знань, бажаємо вам, а також  усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, щастя та благополуччя, наснаги та впевненості у тому, що наша країна переборе труднощі, здолає ворожу агресію і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.

З повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади