Ще один наш земляк став до Небесного війська

Дата: 11.10.2022 14:22

Днями до Степанівської громади знов надійшла сумна звістка з фронту - у важкому бою за неньку-Україну загинув наш захисник, ветеран АТО (ООС), молодий кремезний воїн із Гаївки Олександр МАДАМ.

Вдовою залишилась молода дружина, осиротіли двоє діток. Батьки втратили найрідніще та найдорожче, що може бути у матері й батька, - свою кровиночку, свого сина, якого виховали мужнім, сміливим, справжнім чоловіком. Неможливо передати словами ту біль, яка охопила серця рідних, близьких, односельців, всю нашу громаду…
У середу, 12 жовтня, Олександра Мадама востаннє привезуть додому, на його маленьку Батьківщину, у рідне село. Просимо кожного свідомого жителя нашої громади долучились до живого коридору вдячності, яким зустрічатимемо Героя.

Процесія рухатиметься з Кучургану (09:30) центральною дорогою Степанівської сільської ради, тож кожен свідомий мешканець нашої громади може вийти на узбіччя, щоб провести нашого захисника та подумки подякувати за героїзм та самовідданість.

Основна колона розміщуватиметься від мосту при в’їзді до Гаївки, вздовж центральної вулиці села до будинку загиблого, що по вул. Куяльник. Орієнтовний час прибуття – 11:00.
Чин поховання пройде на центральному кладовищі с. Гаївка (біля адмінбудівлі старостату, школи).

Для мешканців віддалених сіл буде організовано підвезення автобусами. Орієнтовний час їх відправлення:
с. Степанівка – о 10:00 (зі шкільного подвір’я), с. Яковлівка (в центрі, біля адмінбудівлі старосту);
с. Марківка – 10:00 (від будівлі старостату);
с. Лучинське - 10:30 (біля магазинів).

Із собою бажано мати прапори та іншу символіку України - країни, за яку віддав життя наш земляк.
Давайте разом проведемо Олександра в останню путь. Завдяки таким мужнім та сміливим захисникам України, ми живемо, працюємо, навчаємось, наші домівки цілі, а жорстокі реалії війни сьогодні ми бачимо лише з новин. Тож, давайте на знак вдячності, станемо на коліна та схилимо голови у скорботі за віддане за нас життя.