Відбувся конкурс на зайняття посади директора Степанівської ЗОШ

Дата: 20.10.2022 10:38

19 жовтня  відбувся конкурс на зайняття посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Степанівської сільської ради.

За результатами роботи конкурсної комісії, на чолі з першим заступником Степанівського сільського голови Ольгою Колодєєвою, прийнято рішення про погодження кандидатури Марії Загребельної на посаду директора Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Марія Павліївна – досвідчений педагог із 30-річним стажем. Роботу на посаді керівника закладу вміло поєднує з викладанням гуманітарних предметів.
Сільський голова Наталія Бараненко привітала Марію Паліївну з призначенням, а фактично – з продовженням роботи на освітянській ниві на благо майбутнього нашої громади.