До уваги мешканців Степанівської громади!

Дата: 26.10.2022 09:33

Відповідно до  листа Одеської обласної державної військової адміністрації від 25 жовтня 2022 року № 7/01-26/8778/2-22, враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Степанівської сільської територіальної громади, виконавчий комітет сільської ради звертається  до  побутових споживачів електричної енергії з проханням:

- з 7:00 по 23:00 обмежити використання побутових приладів (пристроїв) з великою енергоємністю;

- забезпечити максимально економне використання електричної енергії;

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.