Засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 31.10.2022 11:31

Відбулость чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко. Членами виконкому було розглянуто близько двадцяти питань життєдіяльності громади.

Першочергово було проголосовано за внесення змін до Програми забезпечення заходів територіальної оборони на території Степанівської сільської територіальної громади – із сільського бюджету були виділені кошти на придбання необхідного військового устаткування для наших захисників, в тому числі і для бійців тероборони Роздільнянщини.

Також присутні члени виконкому проголосували за внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради від 22 грудня 2021 року №857-VІІІ «Про сільський бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2022 рік», за зміни до Програми «Безпечна Роздільнянщина» в межах обслуговування Степанівської сільської територіальної громади на 2022 рік, за виділення матеріальної допомоги мешканцям громади тощо.