УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЩОДО ЗАБОРОНИ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ ТА РОЗВЕДЕННЯ БУДЬ–ЯКИХ ВОГНИЩ

Дата: 01.11.2022 10:31

Степанівська сільська рада повідомляє, що згідно з чинним законодавством, спалювати суху рослинність ЗАБОРОНЕНО.

Під час воєнного стану такі дії прирівнюються до диверсії!

Відповідно до Кодексу України Про адміністративні правопорушення, спалювання сухої рослинності карається штрафами:

від 3060 грн до 21 420 грн – за самовільне випалювання рослинності або її залишків;

від 1530 грн до 15 300 грн – за порушення вимог пожежної безпеки в лісах;

від 6120 грн до 30 600 грн – за самовільне випалювання рослинності або її залишків в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду;

від 30 600 грн до 61 200 грн – за забруднення атмосферного повітря;

від 91 800 до 153 тис. грн – за знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу навколо населених пунктів, вздовж залізниць.

Крім того, за знищення або пошкодження рослинності людина може бути притягнена до кримінальної відповідальності – позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВАШОЇ ГРОМАДСЬКОЇ СВІДОМОСТІ!