Храм села Лучинське

Дата: 08.11.2022 14:25

8 листопада православна церква вшановує пам'ять великомученика Димитрія Солунського. Цей день особливий для жителів Лучинського, адже в селі відзначається Храмове свято.

Наші предки вважали, що у Дмитрів день завершується землеробський рік. Казали, Дмитро закриває землю і приводить зиму, ключі ж залишає в себе, а навесні передає святому Юрію.

Бажаємо мешканям Лучинського та всій нашій громаді перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких, нехай вони завжди будуть поруч. Божого благословення та мирного неба нам всім!

З повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади