ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 15.11.2022 11:52

Відповідно до листа Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 08.11.2022 р. № 11136/7/01-26/9409/2-22, інформуємо.

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії рф по території України, було зруйновано 30 % українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40 % загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено. Вищесказане змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.

З метою зниження навантаження на електромережі та економії електроенергії просимо юридичних та фізичних осіб максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування. При цьому, звернути увагу на можливості такої економії для кожного домогосподарства, зокрема:

- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;

- дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

Звертаємось до вашої громадської свідомості та разом наближаємо нашу Перемогу!