До Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата: 29.11.2022 08:54

Щороку в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років та інших штучних голодоморів.

26 листопада на території Степанівської громади відбулись заходи за участі представників влади на чолі з головою сільської ради Наталією Бараненко, освітян, працівників культури та всіх бажаючих.
Поминальні молебні відслужили настоятель храму ікони Божої Матері «Споручниці грішних» протоієрей отець Віталій (Захаров) та настоятель храму святих Костянтина та Олени протоієрей отець В’ячеслав (Процюк).
О 16:00 мешканці громади долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та запалили Свічку пам’яті на своїх підвіконнях як символ скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів українців та одночасно віру, що подібне ніколи й ніде не має повторитися.