Вшанували пам'ять Героїв

Дата: 08.12.2022 15:14

6 грудня, у День Збройних Сил України, Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та староста Гаївського старостинського округу Світлана Закревська поклали квіти до могил загиблих Героїв Максима Жолді та Олександра Мадама. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про наших земляків, які віддали найдорожче – своє життя – у боротьбі за незалежність та суверенність рідної України. Сільський голова та староста провідали сім’ї загиблих та вкотре висловили слова щирої скорботи рідним.

Нехай береже Господь кожного нашого захисника. А всім героям, які загинули в цю страшну війну, виборюючи мир у нашій державі, нехай посилає Царство Небесне і вічний спокій!

Герої не вмирають!