Сьогодні – Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2022 13:39

Це день, коли ми вкотре вшановуємо щирих, безкорисливих людей, здатних прийти на допомогу в будь-який час, у будь-якій ситуації. Українські волонтери активно допомагають нашим військовим і цивільним, наближаючи тим самим Перемогу. Серед них – люди різних професій, різного віку, але їх об’єднує одне – небайдужість та турбота. Сьогоднішня війна показала і ще раз довела, що серед нас дуже багато таких людей.

Серед них - 86-річна волонтерка з Павлівки Степанівської громади Олександра Петрівна Середницька. Ця прекрасна і не по роках активна бабуся із самого початку війни допомагає нашим захисникам, чим може. В літній сезон Олександра Петрівна збирала фрукти та овочі, передавала їх нашим військовим, відправляла кошти «на оборону Одеси». Зараз, у холодну пору року, коли немає роботи на городі, бабуся Шура виготовляє окопні свічки, які так потрібні нашим захисникам взимку. А ще Олександра Петрівна дуже оптимістична, вірить у найшвидшу нашу Перемогу і готується виступити з новим віршем власного авторства на святковому концерті з цієї нагоди.