Спільне засідання бюджетної та освітянської комісій

Дата: 20.12.2022 17:31

Триває підготовка до чергової, останньої в цьому бюджетному році, сесії сільської ради. Найважливіше питання на порядку денному - бюджет-2023. Саме від правильного розподілу сільського бюджету залежить благополуччя громади, тож сільський голова Наталія Бараненко, перший заступник голови Ольга Колодєєва разом з депутатським корпусом найбільше уваги наразі приділяють саме плануванню бюджету.

Це питання було детально обговорене на спільному засіданні постійної комісії сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій і міжнародного співробітництва та постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціальної політики. Всі питання були внесені до порядку денного сесії.