Робоча нарада щодо співробітництва міської, селищної та сільської громад

Дата: 23.12.2022 10:02

В адмінбудівлі Степанівської сільської ради відбулося засідання комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво Роздільнянської міської, Лиманської селищної та Степанівської сільської територіальних громад. У заході взяли участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва, перший заступник Роздільнянського міського голови Ольга Босюк, заступник міського голови Сергій Крилов, голова Лиманської селищної ради Віктор Бакланов, заступник селищного голови Тетяна Мурзіна та інші.

Зокрема, йшла мова про забезпечення діяльності загальноосвітніх закладів, утримання навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи, надання позашкільної освіти позашкільними навчальними закладами та заходів із позашкільної роботи з дітьми (ЦТДУМ), надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (Роздільнянська школа мистецтв), забезпечення діяльності амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної допомоги, а також територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), утримання Степанівського МНВК тощо.

Присутніми на нараді представниками громад було вирішено підготувати проєкти договорів про співробітництво територіальних громад у вигляді делегування виконання окремих завдань та спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності між Роздільнянською міською, Лиманською селищною та Степанівською сільською територіальними громадами на 2023-2025 роки.