Допоможіть дітям відчути новорічні та різдвяні свята, попри повномасштабну війну!

Дата: 27.12.2022 11:01

Мінсоцполітики за підтримки Нова пошта запрошує всіх бажаючих долучитись до важливої місії – стати єМиколаєм для дітей в Україні!

Щоб стати єМиколаєм та здійснити новорічну мрію дитини, потрібно:

– Перейти за посиланням http://bit.ly/3FGfZ1u

– Натиснути «Стати єМиколаєм»

– Обрати, яким способом ви хочете передати подарунок. Особисто, «З рук в руки» або «Онлайн», сплативши Передплату в одному з магазинів мережі партнерів ONECARD (Будинок Іграшок, VIP Maluk, CHICCO або BABYSHOP)

– Обрати лист дитини, натиснути «Допомогти»

– У разі обрання способу «З рук в руки»: дочекатися дзвінка оператора контакт-центру єДопомога для координації з батьками дитини щодо доставки подарунку та отримання промо-коду на доставку в Новій пошті.

– У разі обрання способу «Онлайн»: сплатити Передплату єДопомога у дитячих магазинах партнерів.

Кожна дитина України сьогодні чекає на диво!

Відгукніться на Лист- мрію та поспішайте до 14 січня 2023 року (включно)!

Довідково:

Гуманітарна платформа єДопомога створена Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

єДопомога стала державним проектом з низкою партнерів, волонтерів, якому вдалось, використовуючи сучасні технології, започаткувати новий підхід в наданні допомоги від людей та організацій тим, хто її потребує.

Платформа має три напрями: грошова допомога від держави   (єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги   (єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій   (єДопомога міжнародна).

На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Напередодні Нового року платформа єДопомога презентує брендовану продукцію.

Замовити святкову продукцію та задонатити на єДопомога можна швидко та зручно на сайті https://edopomoga.customprint.market/uk . Таким чином, ви підтримуєте існування та розвиток платформи єДопомога.