Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад

Дата: 27.12.2022 15:53

Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та розпорядження Степанівського сільського голови від 27.12.2022 року № 294/22-Ср «Про громадське обговорення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад», оголошується початок громадського обговорення:

а)  проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань між Роздільнянською міською територіальною громадою, Степанівською сільською територіальною громадою та Лиманською селищною територіальною громадою (додається);

б) проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності між Роздільнянською міською територіальною громадою, Степанівською сільською територіальною громадою та Лиманською селищною територіальною громадою (додається).

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою: 67430, Одеська область, Роздільнянський район, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27, тел. 048 532 52 43, e-mail: mail@stepanivska-rada.gov.ua.

До участі в обговоренні запрошуються мешканці Степанівської територіальної громади у терміни до 12 січня 2023 року.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення, – Колодєєва Ольга Олександрівна, перший заступник голови Степанівської сільської ради (тел. 066-896-91-69). Контактна особа – Гофман Юлія Сергіївна, головний спеціаліст з правових питань та питань запобігання корупції (тел. 095-479-34-16).

Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Степанівської сільської ради.

Ознайомитися з проєктом договору