Шановні мешканці Степанівської громади!

Дата: 30.12.2022 15:38

Новорічні свята вже на порозі, тому вважаю за необхідне нагадати: в умовах повномасштабної війни з рф під час святувань слід насамперед пам'ятати про заходи безпеки. В  новорічну ніч на території Одеської області комендантська година не скасовується, а діятиме як зазвичай, – з 23:00 до 5:00.

Розпорядженням обласної військової адміністрації на Одещині до припинення воєнного стану або до видачі окремого розпорядження заборонено продаж та використання піротехнічних засобів (салютів, петард, феєрверків тощо).
Також закликаю вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, бо ворог наш дуже підступний і не має нічого святого.
Давайте будемо свідомими, відповідальними, шануватимемо себе та людей, які нас оточують. Давайте пам’ятати, завдяки кому ми маємо змогу святкувати під мирним небом, у теплому домі, в затишній атмосфері.

І нехай у ці новорічні свята здійсниться найзаповітніша мрія кожного з нас – прийде довгоочікувана Перемога! Мирних та щасливих вам свят!

З повагою –
Наталія БАРАНЕНКО, Степанівський сільський голова