Державна служба з питань праці запрошує до участі в безкоштовному онлайн семінарі

Дата: 09.01.2023 09:57

Відділ з питання безпеки праці Управління інспекційної діяльності в Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці організовує проведення безкоштовного онлайн семінару з використанням платформи ZOOM за наступною темою: Правила безпечної експлуатації газових пристроїв в побуті.

Захід відбудеться за участю співробітників Первомайського відділення ПАТ «Миколаївгаз».

Захід буде проведено 09.01.2023 в 13.00

Ідентифікатор онлайн семінару: 857 6466 9556, код доступу: 4vZBf8, посилання:

https://us05web.zoom.us/j/85764669556... (використовувати не більше трьох точок доступу).

Підсумки зустрічі будуть висвітлені на офіційному сайті ПМУ Держпраці та на сторінках фейсбук, не пропустіть.