Степанівська сільська громада отримали два генератори в рамках програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну»

Дата: 15.01.2023 11:22

Одеська область отримала велику партію генераторів, які надало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів. Ці генератори для Одещини розподілені в рамках програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну».

Степанівська сільська громада отримали два таких генератори, які встановлені в Пункті незламності в центральній садибі громади та в Будинку культури с. Степанівка.

Як зазначила сільський голова Наталія Бараненко, дані альтернативні джерела електроенергії стануть у нагоді для забезпечення першочергових потреб населення та об'єктів критичної інфраструктури.