Сесія сільської ради

Дата: 29.01.2023 12:24

Відбулося чергове, двадцять друге, засідання сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання. Головувала на засіданні очільниця сільської ради Наталія Бараненко. Розпочали роботу із хвилини мовчання, якою присутні пом'янули всіх захисників нашої держави, які стали до Небесного Війська.

На розгляд депутатського корпусу було запропоновано 20 питань порядку денного. Серед них - про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Степанівської СТГ за 2022 рік, про внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради від 21 грудня 2022 року № 1028-VІІІ «Про сільський бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2023 рік», про внесення змін до Рішення «Про затвердження Плану діяльності  з підготовки  проєктів регуляторних актів Степанівської сільської ради на 2022-2023 роки» від 31 травня 2022 року № 913-VIII та ін. Також присутніми депутатами було схвалені та  проголосовані проєкти договорів про співробітництво територіальних громад, питання щодо розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського  району  Одеської області, про розробку Стратегії розвитку Степанівської сільської територіальної громади, а також низка земельних питань.