"Маніфест миру" - на території Степанівської громади

Дата: 17.02.2023 10:38

На території Степанівської сільської ради відбулась видача гуманітарної допомоги представниками благодійної організації «Маніфест миру». Продуктові та гігієнічні набори отримало більше тридцяти мешканців нашої громади – це лежачі хворі, які потребують стороннього догляду.
Сільський голова Наталія Бараненко подякувала представникам фонду за турботу про людей у такий непростий час та висловила сподівання на подальшу співпрацю. Після видачі гуманітарної допомоги до сільської ради надходили чисельні дзвінки від вдячних мешканців громади. Цю щиру подяку ми переадресовуємо працівникам благодійного фонду «Маніфест миру», які підтримують українців у боротьбі з російською агресією ще з 2014 року в Одеському регіоні та на півдні України.