Встановлення статусу, видача посвідчень / довідок, продовження строку дії посвідчень (вклеювання бланка-вкладки) членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України

Дата: 02.02.2023 12:07

Утриманці загиблого або того, хто пропав безвісти, яким у зв'язку з цим виплачується пенсія, батьки, дружина/чоловік, які не одружилися вдруге, діти, які не мають і не мали своїх сімей, діти, які мають свої сім’ї, але стали особами з інвалідністю до досягнення повноліття, діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти мають право на послугу. Для цього необхідно отримати статус члена сім’ї загиблої особи.