За якими критеріями відбирають бійців нових штурмових бригад “Гвардії наступу”?

Дата: 05.03.2023 13:16

– Майже всі наші інструктори пройшли підготовку і в Україні, й за кордоном. І вони вже на основі отриманих знань проводять ці навчання. Також будемо спрямовувати на навчання за кордон під керівництвом наших інструкторів. Я вам скажу, що наші інструктори вже стільки пройшли, що досвід у них, можливо, навіть більший, ніж у закордонних інструкторів.

❓– Що буде з цими штурмовими бригадами після війни?

– Функціонуватимуть. Буде зменшено кількість особового складу, підуть ті, кого було мобілізовано. Решта – хто підписав контракти – проходитиме службу. Буде далі йти підготовка, нарощування сил і засобів.

❓– Часто кажуть, що ми можемо стати, як Ізраїль. Не просто жити в очікуванні війни, а бути готовими дати відсіч.

– Це непогана думка. Жити в очікуванні війни – це означає, що ти готовий. На мій погляд, це краще, ніж не чекати, не бути готовим – і вона розпочнеться. Хай усі засоби і сили будуть готовими, але ніколи не знадобляться!