Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Дата: 08.03.2023 09:32

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко разом із колегами взяла участь у селекторній нараді, що проводилась в режимі відеозв’язку, під головуванням начальника ОВА Максима Марченка.

В ході наради начальники районних військових адміністрацій доповіли про стан справ у районах.
До порядку денного на розгляд було включено низку питань, а саме: про виконання завдань щодо якісного проведення мобілізації на території Одеської області; про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області; про стан підготовки до проведення весняно-польових робіт у 2023 році та проблемні питання в агропромисловому комплексі; про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 2022 рік та результати перевірки рішень місцевих рад про затвердження місцевих бюджетів на 2023 рік та інші нагальні питання.
За підсумками звітів начальник ОДА Максим Марченко звернув увагу голів районних державних адміністрації та органів місцевого самоврядування на активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи з рекрутінгової компанії «Гвардія наступу».
За матеріалами Роздільнянської РВА